Anasayfa

YALVAÇ BELEDİYESİ ve TEMSİLCİLİĞİMİZİN KATKILARIYLA...
26.01.2015
Konya Şubemiz tarafından Mayıs 2014 tarihinde Gezi olaylarında hayatını kaybeden Berkin Elvan’la ilgili yapılan basın açıklaması sonrasında dönemin başbakanına hakaretten dolayı Genel Başkanımız Veli Demir’in de aralarında bulunduğu 25 kişiye dava açılmıştı. Bugün bu davanın 2. duruşması Konya Adliyesi’nde görüldü.
24.01.2015
GENEL BAŞKANIMIZ ODA TV’DEN NURZEN AMURAN’IN SORULARINI YANITLADI
24.01.2015
Sendikamız İLKSAN öğretmenevi(DE-HA OTEL) yetkilileriyle yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde üyelerimiz,eşi ve çocukları aşağıda belirtilen koşullar dahilinde konaklayabileceklerdir.
12.01.2015
19. Milli Eğitim Şurası’nın en önemli tartışma başlıklarından biri olan “Değerler Eğitimi” konusunda siyasi iktidarın şuradan aylar önce harekete geçtiği ve tüm eğitim kurumlarında öğrencilere “Değerler Eğitimi” vermesi için AKP’ye yakınlığı ile dikkat çeken Nurcu Hizmet Vakfı ile anlaştığı ortaya çıktı.
08.01.2015
DSP Genel Başkanı Masum Türker, Eğitim-İş’i ziyaret ederek, “Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü”nün son durağı Ankara Tandoğan meydanındaki polis müdahalesi nedeniyle geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
28.12.2014
Laik Eğitim ve Emeğe Saygı yürüyüşünün üçüncü gününde ilk durak Bursa oldu. Bursa'da çeşitli siyasi parti ve demokratik kitle örgütlerinin temsilcileriyle karşılanan yürüyüş kolu korteji kent meydanına kadar yürüdü. Cumhuriyet Değil AKP Yıkılacak, Mustafa Kemal'in Öğretmenleriyiz, Kurtuluş Yok Tek Başına Ya Hep Beraber Ya Hiç Birimiz, Saraya Değil Eğitime Bütçe sloganları atıldı.
21.12.2014
Eğitim-İş olarak düzenlediğimiz Laik Eğitim ve Emeğe Saygı yürüyüşünün ikinci günü Manisa-Akhisar-Soma-Balıkesir hattında gerçekleştirildi.
21.12.2014
Eğitim-İş'in unutturulmak istenen 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonunu tekrar hatırlatmak, Türkiye'deki emek sömürüsünü teşhir etmek ve eğitimde yaşanan erozyona dikkat çekmek amacıyla başlattığı yürüyüşün birinci günü tamamlandı.
21.12.2014
Özelleştirmelere, AKP’nin yağma ve talan düzenine, iş cinayetlerine, taşeronlaştırma ve esnek çalışmaya, ırkçı, gerici, bölücü eğitim sistemine karşı “Laik Eğitim ve Emeğe Saygı” yürüyüşümüzü Yatağan’dan başlattık.
21.12.2014
 1  ...

Bilim, gerçeği bilmektir. Bilim ve fen nerede ise oradan alacağız ve ulusun her bireyinin kafasına koyacağız. Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir.KEMAL ATATÜRK Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez. KEMAL ATATÜRK

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret18209
Hava Durumu
Anlık
Yarın
11° 1°
Saat